Audio pre domáce kiná

Vyberáme z našej ponuky audia pre domáce kiná:

► Bose Lifestyle 650 ◄
Novinka medzi 5.1 zostavami pre ozvučenie obývacích izieb, unikátna kombinácia rozmerov, zvuku a designu.
Podrobnosti

► Pioneer SC-LX701 ◄
Výkonný AV receiver s množstvom zvukových a obrazových vstupov má k dispozícii radu užívateľských nastavení.
Podrobnosti
elac_cinema_30

► Elac cinema 30 ◄
Prekvapujúci výkon a kvalita zvuku v malom kovovom tele piatich satelitných reproduktorov.
Podrobnosti

V našom sortimente audia nájdete širokú ponuku kvalitnej techniky pre ozvučenie obývacej izby, prípadne pre vybavenie samostatných miestností, tzv. privátnych kinosál. Zostavy pre domáce kiná si možno vybrať z vhodne nakonfigurovaných zostáv, kde môžu byť príkladom systémy Bose Lifestyle, ktoré kombinujú špičkovú zvukovú kvalitu s užívateľsky jednoduchým ovládaním. Pre väčších filmových nadšencov možno systém zostaviť individuálne kombináciou AV receivera Marantz alebo Pioneer a vhodných reproduktorov zo sortimentu Elac, Bose, prípadne Cabasse. Často je použitá sada 5.1 reproduktorov v kombinácii s viackanálovými zosilňovačmi a radou prehrávačov. Pioneer a Marantz okrem zosilňovačov vyrába taktiež Blu-Ray prehrávače a ponúka široké možnosti užívateľských nastavení. 5.1 reproduktory, alebo väčšie sady pre priestorové ozvučenie možno kombinovať tak vo veľkom prevedení klasických reprosústav, ako aj s decentnými satelitnými reproduktormi doplnenými o výkonný subwoofer.

Do domáceho kina, prípadne do celého Vášho vlastného privátneho kina môžeme nainštalovať okrem tradičných stĺpových reproduktorov aj nástenné reproduktory, prípadne reproduktory zabudované do podhľadu. Možno navrhnúť taktiež aj neviditeľné reproduktory, kde po stavebnom zapracovaní hrá priamo SDK priečka, alebo zrkadlová stena.

Systémy Bose Lifestyle sú zamerané na užívateľov, ktorí majú radi dynamické a výrazné zvukové efekty a nepátrajú v detailoch nastavenia. Dôležitým parametrom ozvučenia sú uši poslucháča – preto ponúkame pred zakúpením jednotlivých audio produktov možnosť ich posluchu na našich showroomoch, vrátane možnosti vyskúšať si celé privátne kino.

Neváhajte a pošlite nám rovno nezáväzný dopyt alebo Vašu otázku na nás! Vyberte si najbližšiu predajňu:

Dopyt Praha Brno Bratislava

 

Audio systémy navrhujeme individuálne, na základe konkrétnych požiadaviek od zákazníka. Samozrejmosťou je výber techniky s ohľadom na vhodné začlenenie do interiéru a nábytkových zostáv, to všetko samozrejme po konzultácii s Vaším bytovým architektom. Neváhajte nás kontaktovať s Vašim dopytom a vypracujeme Vám nezáväznú ponuku podľa Vašich požiadaviek.

Vieme, že skutočné hi-fi znamená schopnosť reprodukovať kúzlo živého vystúpenia. Znamená to prežívať hudbu tak, ako ju zamýšľal umelec, napríklad aj v kinosále. Práve hudba je zdrojom extázy a agónie filmového príbehu. Hudba je okúzlením a preto sa snažíme, aby jej nositeľ vyzeral a pôsobil rovnako dobre, ako znel. Každý prístroj, ktorý ponúkame, je technicky a kozmeticky navrhnutý tak, aby bol súčasťou životného štýlu poslucháča.

Tieto princípy hrdo uplatňujeme pri všetkých našich produktoch. Každý náš jednotlivý prístroj domácej zábavy je schopný reprodukovať najčistejšiu a najvieryhodnejšiu hudbu v prostredí domova. Uvedomujeme si, že skutočné hi-fi znamená schopnosť reprodukovať kúzlo živého vystúpenia – ide o prežitie hudby tak, ako ju zamýšľal umelec.

Ide totiž práve o hudbu!