Luxusné TV Loewe bild

Vyberáme z našej ponuky televízií Loewe:

Loewe_bild_7

Loewe Bild 7.55
Prémiový model Loewe TV s uhlopriečkou 140cm ponúka najmodernejšie technológie a designové spracovanie doplnené o unikátne možnosti umiestnenia v priestore.

Podrobnosti

Loewe Bild 7.65
Prémiový model Loewe TV s uhlopriečkou 165cm ponúka najmodernejšie technológie a designové spracovanie doplnené o unikátne možnosti umiestnenia v priestore.

Podrobnosti

Loewe Bild 1.65
Vstupný model do sveta televízorov Loewe netratí na výbave a technickom spracovaní. Uhlopriečka 165cm. Design a technické vlastnosti sú zachované.

Podrobnosti

Na našich showroomoch sa zameriavame predovšetkým na kvalitné televízory Loewe. Tradícia tejto nemeckej značky trvá už od roku 1923, kedy bola založená. V roku 1931 Loewe vyrobilo prvý skutočný televízor a od tej doby udáva trendy v televíznej technike a designe. Vyniká predovšetkým jednoduchým užívateľským prostredím, unikátnym designom a príslušenstvom pre umiestnenie televízora v interiéri.

Vybrané modely TV Loewe umožňujú vzhľadové úpravy a tieto designové televízie tak možno lepšie začleniť do rôzne architektonicky poňatých priestorov, televízie samozrejme disponujú množstvom moderných technológií a rozsiahlou konektivitou. TV môžu mať tvrdené krycie sklo, alebo rám z brúseného hliníka.

Novinkou je modelová rada Loewe bild, kde vrcholný model Loewe Bild 7, skutočne designová televízia, ponúka novú zobrazovaciu technológiu OLED 4K v troch uhlopriečkach 55”, 65” a 77” (140, 165 a 196cm). Variant Loewe Bild 1 je pre zmenu vstupným modelom do sveta Loewe a láka na priaznivý pomer cena/výbava.

 

Neváhajte a pošlite nám rovno nezáväzný dopyt alebo Vašu otázku na nás! Vyberte si najbližšiu predajňu:

Dopyt Praha Brno Bratislava

 

Kvalitu televízorov zaručuje nemecké zázemie značky, výber odpovedajúcich súčiastok a prehľadné, užívateľsky prívetivé ovládacie prostredie televízie a taktiež tradícia značky – faktom je, že Loewe v roku 1931 vyrobilo prvý skutočný televízor. Loewe sa venuje taktiež výrobe originálneho príslušenstva k svojim televízorom, či už sa jedná o zvukové systémy a designové stojany televízorov, aj v motorickom prevedení. Zaujímavosťou, ktorá môže design miestnosti posunúť o úroveň vyššie, je zabudovanie televízora s výsuvom z komody. V našom sortimente nájdete nielen luxusné televízory Loewe, ale na prianie zákazníka možno do projektových riešení zahrnúť taktiež televízory od iných výrobcov.

Skladba výrobkov Loewe pozostáva z televízorov, multimédií, kompletných audio systémov a reproduktorov. Tieto komponenty je možné kombinovať a zostavovať z nich mnoho variánt riešení domáceho kina, ktoré sú spolu dokonale zladené ako po technologickej stránke, tak aj po designovej. Loewe je na európskom trhu leader v riešení systémov domáceho kina pre najnáročnejších zákazníkov. Dôležitým faktorom, ktorý ovplyvnil úspech Loewe, je schopnosť kombinovať high-tech inovácie, kvalitu a design s použitím v praxi.

Výrobky Loewe sa vyznačujú čistým, ostro rezanými líniami v elegantnej, nadčasovej a štýlovej podobe. Nielen v Nemecku spoločnosť doposiaľ obdržala okolo 200 ocenení za design. Jedna z kľúčových silných stránok Loewe je fantastická atraktivita značky, ktorá je postavená na základe atraktivity samotných výrobkov. Jadro hodnôt značky Loewe sú minimalistický design, zmysluplné inovácie a nezameniteľná jedinečnosť.