Ozvučenie záhrady

Veľmi obľúbené je ozvučenie záhrad a iných vonkajších priestorov ako v súkromnej, tak aj v komerčnej sfére. V domácnostiach a firemných prevádzkach sa väčšinou jedná o pevne inštalovanú časť zónového (multiroom) ozvučenia, ktorá je previazaná so zbytkom zvukového systému v objekte. Samozrejme je možné ozvučenie záhrady riešiť aj samostatne a môže to byť “prvá ozvučená miestnosť (zóna) v dome”.

Vonkajšie ozvučenie v tomto poňatí (nepočítame sem koncerty, festivaly, alebo podobné akcie) musí rovnako ako na záhrade za domom, tak aj na terase reštaurácie spĺňať niekoľko požiadaviek – predovšetkým zrozumiteľnosť hudby a hovoreného slova a dostatočnú dynamiku pri ľubovoľnej hlasitosti, ale zároveň nesmie pútať prehnanú pozornosť poslucháčov a ani okolia.

Neváhajte a pošlite nám rovno nezáväzný dopyt alebo Vašu otázku na nás! Vyberte si najbližšiu predajňu:

Dopyt Praha Brno Bratislava

Na vonkajšie ozvučenie používame väčšinou špeciálne reproduktory Bose určené k celoročnej exteriérovej inštalácii. Tieto reproduktory sú odolné voči bežným a aj extrémnym klimatickým podmienkam. Tieto reproduktory môžu byť buď klasické nástenné, alebo netradične zapustené do zeme a skryté v zeleni Vašej záhrady.

K reproduktorom pasuje vhodne vybraná technika Bose, Control4, alebo Pioneer.

Okrem ozvučenia záhrad a terás sú často ozvučované taktiež bazény, rovnako tak vonkajšie ako vnútorné, kde je s ohľadom na prevádzkové podmienky osadzovaná rovnaká technika.

 

 

 

 

Neváhajte a pošlite nám rovno nezáväzný dopyt alebo Vašu otázku na nás! Vyberte si najbližšiu predajňu:

Dopyt Praha Brno Bratislava