Integrácia s inteligentnou domácnosťou

Ovládanie domu alias domáca automatizácia Vám ušetrí čas a prinesie jednoduché ovládanie inak zložitých technológií. V rámci inštalačných riešení ponúkame nielen ovládanie ozvučenia a televízorov, ale taktiež možnosť prepojenia s kamerovým systémom alebo elektroinštaláciou, čo prinesie možnosť kontroly nad osvetlením, tienením a ďalšími technológiami v dome. Pre zastrešenie technológií najčastejšie používame riadiaci systém Control4.

Moderným pojmom v bývaní je dnes inteligentná domácnosť a nevyhýba sa ani oblasti ozvučenia a ďalších multimédií. Ovládanie domu je predstavené hlavne reguláciou osvetlenia a tienenia, je prepojené s ovládaním multimédií (ozvučenie, televízia, projekcia). K zastrešeniu rôznych domácich technológií využívame riadiaci systém Control4 – riadiaci systém domu.

 

Neváhajte a pošlite nám rovno nezáväzný dopyt alebo Vašu otázku na nás! Vyberte si najbližšiu predajňu:

Dopyt Praha Brno Bratislava

V súčasnej dobe sa predaj kvalitnej elektroniky takmer nezaobíde bez integrácie do inteligentnej domácnosti, ktorá sa v dnešnej dobe stáva fenoménom v oblasti stavebníctva. Väčšina našich produktov umožňuje ovládanie cez aplikáciu, pokiaľ prístroj zapojíme do siete. Naše produkty samozrejme umožňujú aj integráciu do autonómnych riadiacich systémov, ktoré v dnešnej dobe napomáhajú v kontrole a riadení všetkých elektronických zariadení v dome či byte. Integrácia inteligentnej domácnosti vždy vychádza z individuálnych požiadaviek investora. Vďaka trom plne vybaveným showroomom sme schopní mnoho vecí prezentovať v reálnych interiéroch alebo jednotlivé riešenia vopred nasimulovať.

Neváhajte a pošlite nám rovno nezáväzný dopyt alebo Vašu otázku na nás! Vyberte si najbližšiu predajňu:

Dopyt Praha Brno Bratislava