Multiroom ozvučenie

Multiroom ozvučenie (niekdy označované aj ako zónové ozvučenie) je ozvučenie domu alebo bytu, kde možno z jedného miesta alebo ovládača (prípadne riadiacej aplikácie v smart zariadení) vybrať, aký zvuk bude hrať v ktorej miestnosti. Zákazník má následne možnosť v každej miestnosti počúvať inú hudbu, alebo zvoliť si “párty mód” a do celého objektu pustiť rovnaký hudobný zdroj. Systémy ozvučenia možno realizovať buď samostatne, alebo v kombinácii s ovládaním ostatnej techniky v rámci domácnosti.

Jednou z možností taktiež je, že všade bude reprodukovaný rovnaký zdroj – s obľubou označovaný ako “párty mód”. Pre zónové ozvučenie používame najčastejšie techniku Bose a Control4.

Neváhajte a pošlite nám rovno nezáväzný dopyt alebo Vašu otázku na nás! Vyberte si najbližšiu predajňu:

Dopyt Praha Brno Bratislava

V súčasnej dobe sa predaj kvalitnej elektroniky takmer nezaobíde bez integrácie do inteligentnej domácnosti, ktorá sa v dnešnej dobe stáva fenoménom v oblasti stavebníctva. Väčšina našich produktov umožňuje ovládanie cez aplikáciu, pokiaľ prístroj zapojíme do siete. Naše produkty samozrejme umožňujú aj integráciu do autonómnych riadiacich systémov, ktoré v dnešnej dobe napomáhajú v kontrole a riadení všetkých elektronických zariadení v dome či byte. Integrácia inteligentnej domácnosti vždy vychádza z individuálnych požiadaviek investora. Vďaka trom plne vybaveným showroomom sme schopní mnoho vecí prezentovať v reálnych interiéroch alebo jednotlivé riešenia vopred nasimulovať.

Neváhajte a pošlite nám rovno nezáväzný dopyt alebo Vašu otázku na nás! Vyberte si najbližšiu predajňu:

Dopyt Praha Brno Bratislava