Komplexná realizácia na kľúč

Realizácia ozvučenia na kľúč hrá pri vybavovaní domu významnú rolu a to platí aj v oblasti návrhu audio vybavenia. Showroomy basys.net (Praha, Brno, Bratislava) sú ideálnym miestom pre návrh a realizáciu Vašich snov a predstáv v oblasti audiovizuálnej zábavy a centrálnych riadiacich systémov domu.

Realizácia ozvučenia na kľúč pre nás znamená:

  • Radi Vám pomôžeme definovať Vaše predstavy – konzultácie a základné prezentácie.
  • Spracujeme návrh ozvučenia, ktorý doladíme s Vami a Vašim architektom.
  • Poskytneme podklady a konzultácie Vášmu elektrikárovi a nábytkárovi.
  • Všetku techniku dodáme a nainštalujeme.
  • Doporučíme vhodné doplnky a príslušenstvo.
  • Všetko nastavíme a vysvetlíme.
  • A v prípade potreby budeme k dispozícii pre prípadné úpravy dodaného systému.

 

Neváhajte a pošlite nám rovno nezáväzný dopyt alebo Vašu otázku na nás! Vyberte si najbližšiu predajňu:

Dopyt Praha Brno Bratislava

 

Informujte sa o našich realizáciách ozvučenia na kľúč alebo si prezrite naše realizácie:

 

Výsledkom inštalácie na kľúč je kvalitný zvuk a obraz v požadovaných priestoroch, designové začlenenie ozvučenia do interiéru a exteriéru, hlavne spokojnosť zákazníka. Príďte sa do showroomu basys.net na vlastné oči a uši presvedčiť, že riešenie je veľmi ľahké. Širokou ponukou služieb, sortimentom TV či luxusného audia a individuálnym prístupom uspokojíme aj tých najnáročnejších zákazníkov. Nechajte si pripraviť svoj systém zábavy na mieru, požadujte riešenie, komfort a zážitky. Bavte sa so systémami basys.net.

Reprezentačné predajne siete basys.net vznikli v snahe priblížiť svojím zákazníkom produkty svetových značiek ako Pioneer, Bose, Loewe, Cabasse, Elac, Marantz, Monster apod. Neponúkame však iba produkty samotné. Našim cieľom je hlavne poskytnúť riešenie celých systémov domácej zábavy a inteligentného riadenia s podporou všetkých predajných služieb tak, aby si zákazník mohol vo finále užívať všetky možnosti, ktoré súčasná technika prináša. Medzi komplexné realizácie patria všetky ozvučenia komerčných a privátnych objektov, realizácie privátnych kinosál, inteligentné riadenie domov alebo bytov. Vďaka nadnárodnej štruktúre našej spoločnosti sme schopní vyriešiť realizácie takmer akéhokoľvek rozsahu a zložitosti.

Našim cieľom je prinášať zákazníkom zábavu, zážitky a emócie!

Showroomy basys.net sú ideálnym miestom pre návrh a realizáciu všetkých snov a potrieb v oblasti audiovizuálnej zábavy a centrálnych riadiacich systémov. Ponúkame všetky služby od konzultácie a prezentácie v posluchovej miestnosti, cez spracovanie projektu, návštevy a obhliadky u zákazníka doma, dodávku techniky, inštaláciu a predvedenie systému, až po kompletné servisné služby. Príďte sa do reprezentačných priestorov predajní basys.net na vlastní oči a uši presvedčiť, že riešenie je veľmi ľahké. Kompletnou ponukou služieb a individuálnym prístupom uspokojíme aj tých najnáročnejších zákazníkov. Nechajte si pripraviť svoj systém zábavy na mieru, požadujte riešenie, komfort a zážitky. Bavte sa so systémami basys.net.

Neváhajte a pošlite nám rovno nezáväzný dopyt alebo Vašu otázku na nás! Vyberte si najbližšiu predajňu:

Dopyt Praha Brno Bratislava