Ozvučenie komerčných priestorov

Návrhy ozvučenia pre komerčné priestory majú svoje špecifiká. Keď odhliadneme od častého podceňovania investorom s pocitom, že “hudba sa už nejako urobí”, sú napr. pre ozvučenie reštaurácie používané iné reproduktory a zosilňovače ako na ozvučenie zasadacej miestnosti. Ďalej navrhujeme a realizujeme ozvučenie sál, profesionálne ozvučenie barov, ozvučenie predajní alebo ozvučenie firemných sídiel. Vo väčšine inštalácií v komerčných priestoroch je použitá veľká časť produktov Bose, ktoré sa vyznačujú svojou spoľahlivosťou, robustnosťou a užívateľskou jednoduchosťou. Rovnako ako pre domácnosti, tak aj pre komerčné priestory pri ozvučovaní platia naše zásady realizácie na kľúč. Pre inšpiráciu Vám môže poslúžiť výber našich referenčných zákaziek. Niektoré zo systémov je možné po dohode naživo profesionálne odprezentovať v reálnych priestoroch.

Neváhajte a pošlite nám rovno nezáväzný dopyt alebo Vašu otázku na nás! Vyberte si najbližšiu predajňu:

Dopyt Praha Brno Bratislava

 

Špecializujeme sa na ozvučenie reštaurácií, kaviarní, firiem a fitness/wellness centier.  Ozvučenie komerčného priestoru býva mnohokrát veľmi podceňované a riešenie sa často hľadá až na poslednú chvíľu. Ešte pred samotným započatím stavby sme schopní vytvoriť projekt a postarať sa o kompletnú realizáciu.

Zvuk je v komerčnom objekte dôležitým prvkom, ktorý dopomáha vytvárať ďalšie obchody alebo služby každej spoločnosti. Po konzultácii s architektmi vždy vytvárame riešenie, ktoré čo najmenej ovplyvňuje interiér, ale zároveň zaručí plné pokrytie celého priestoru. Veľký dôraz kladieme na jednoduchosť ovládania celých systémov. Zvuk v komerčných objektoch je možné nastaviť aj na pevnú hladinu a naprogramovať na rôzne režimy použitia.

Neváhajte a pošlite nám rovno nezáväzný dopyt alebo Vašu otázku na nás! Vyberte si najbližšiu predajňu:

Dopyt Praha Brno Bratislava