Komplexná realizácia na kľúč

Reprezentačné predajné siete basys.net vznikli  v snahe  priblížiť svojim zákazníkom produkty svetových značiek ako Pioneer, Bose, Loewe, Cabasse, Elac, Marantz, Monster a pod. Neponúkame len produkty samotné. Našim cieľom je predovšetkým riešenie celých systémov zábavy a inteligentného riadenia s podporou všetkých predajných služieb tak, aby si zákazník mohol užívať všetky možnosti, ktoré súčasná technika prináša. Medzi komplexné realizácie patria všetky ozvučenia komerčných aj súkromných objektov, realizácie súkromných kinosál, inteligentné riadenie domov či bytov. Vďaka nadnárodnej štruktúre našej spoločnosti sme schopní vyriešiť realizácie takmer akéhokoľvek rozsahu a zložitosti.

Našim cieľom je prinášať zákazníkom zábavu,  zážitky a emócie!

Prevádzkarne basys.net sú ideálnym miestom pre návrh a realizáciu všetkých snov a potrieb v oblasti audiovizuálnej zábavy a centrálnych riadiacich systémov. Ponúkame všetky služby od konzultácií a prezentácie v posluchovej miestnosti, cez spracovanie projektu, návštevy u zákazníka doma, dodávku techniky, inštaláciu a predvedenie, až po kompletné servisné služby. Príďte sa do reprezentačných priestorov predajní basys.net na vlastné oči a uši presvedčiť, že riešenie je veľmi jednoduché.

  • Radi Vám pomôžeme definovať vaše predstavy
  • Vypracujeme projekt podľa vašich potrieb a požiadaviek
  • Poradíme s výberom najvhodnejších zariadení
  • Odporučíme vhodné doplnky a príslušenstvo
  • Všetku techniku ​​dodáme a nainštalujeme
  • Celý systém zladíme s existujúcim zariadením a prostredím
  • Všetko nastavíme, vysvetlíme a ponúkneme ďalšie služby

Kompletnou ponukou služieb a individuálnym prístupom uspokojíme aj tých najnáročnejších zákazníkov. Nechajte si pripraviť svoj systém zábavy na mieru, požadujte riešenie, komfort a zážitky. Bavte sa so systémami basys.net.