Luxusní TV a Audio systémy

Luxusný TV Loewe –  vďaka použitiu mimoriadne kvalitných materiálov ako napr. hliníku a tvrdeného skla, vznikol naprosto mimoriadny a s ničím nezrovnateľný objekt túžby. Čistý design s elegantnou voľbou materiálov na základe vlastných požiadaviek a dokonalým spracovaním.

Skladba výrobkov Loewe pozostáva z televízorov, prehrávačov Blu-ray disku, DVD a HDD rekordérov, kompletných audio systémov a reproduktorov. Tieto komponenty je možné kombinovať a zostavovať z nich veľa variant riešení domáceho kina, ktoré sú spolu dokonale zladené ako po stránke technológie, tak i designu.

Loewe je na európskom trhu leader v riešení systémov domáceho kina pre najnáročnejších zákazníkov. Dôležitým faktorom, ktorý ovplyvnil úspech Loewe, je schopnosť kombinovať high-tech inováciu, kvalitu, design s použitím v praxi.

Výrobky Loewe sa vyznačujú čistými, ostro rezanými líniami v elegantnej, nadčasovej a štýlovej. Nielen v Nemecku spoločnosť doposiaľ dostala okolo 200 ocenení za design.

Jednou z kľúčových silných stránok Loewe je fantastická atraktivita značky, ktorá je postavená na základe atraktivity samotných výrobkov. Jadrom hodnôt značky Loewe je minimalistický design, zmysluplné inovácie a nezameniteľná jedinečnosť.