Zastúpené značky

 

boseBose ponúka široký sortiment ozvučenie pre domácnosti aj komerčné priestory podporený mnohými technologickými patenty pre spracovanie a reprodukciu zvuku.

 

loewePrémiové nemeckej televízory Loewe s dôrazom na kvalitu, dielenské spracovanie a v neposlednom rade aj dizajn. V ponuke nájdete aj dizajnové reproduktorové systémy.

 

pioneerPioneer je tradičný japonský výrobca domáceho ozvučenie v oblasti high-end aj do detských izieb. V ponuke je tiež kompletný sortiment pre zákazkové ozvučenie automobilov.

 

marantzZosilňovače a prehrávače Marantz spadajúce do kategórie high-end ako v zostavách stereo, tak pre priestorový zvuk v obývacích izbách alebo privátnych kinosálach.

 

elacProgresívny nemecký výrobca reproduktorov ELAC. Prioritu tvorí klasické stĺpové a regálové zostavy, skrátka ale neprichádza ani drobné reproduktory a inovácie v rámci prenosu zvuku.

 

cabasseKeď vo Francúzsku poviete reproduktor, myslíte tým práve Cabasse. Tradičné zvuk a neobvyklé guľové reproduktory v rozmeroch od 10 do 70 centimetrov sú hlavnými znakmi tohto výrobcu.
 

control4Programovateľný systém Control4 pre zjednotenie ovládanie elektroinštalácie a multimédií v chytrých domácnostiach.

 

kaleidescapeUnikátny systém filmovej databázy Kaleidescape.

 

tidal logoTidal streaming je rýchlo sa rozvíjajúca online databázy hudby vo vysokej kvalite.

 

beyerdynamicSlúchadlá a mikrofóny Beyerdynamic nájdu uplatnenie ako v zasadacích miestnostiach, tak pri prezentáciách aj hudobnú produkciu.
 

cloudProfesionálne zosilňovače a maticové prepínače Cloud majú okrem spoľahlivosti možnosť prispôsobenia konkrétnym reproduktorom Bose.

 

devolo logoChýba Vám internetová alebo anténny zásuvka tam, kam ste premiestnili počítač alebo televízor? Potrebujete rozšíriť wi-fi do záhradného domčeka? Práve Vám môže pomôcť Devolo.

_______________________________________________

Na želanie zostavíme aparatúru tiež z vhodných prístrojov ďalších renomovaných značiek.